Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 серпня, 14:58:10

Кордон за тиждень

23.05.2016   15:01Агенцiя

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 16 по 22 травня 2016 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 74,8 тис. осіб та 11,3 тис. транспортних засобів. 

До адміністративної відповідальності притягнуто 25 осіб, на яких накладено штрафів на суму 12886 гривень Через державний кордон не пропущено 17 осіб, з яких 8 громадян Росії.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 25,7 тис. осіб та 3,7 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 6 осіб.
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повернула майно та архів КП «Чернігівське МБТІ» у власність громади

Прокуратура повернула майно та архів КП «Чернігівське МБТІ» у власність громади 10:13

На виконання рішення суду за позовом прокурора забезпечено повернення рухомого майна КП «Чернігівське МБТІ» Чернігівської обласної ради

Ваучер на навчання від служби зайнятості: на вибір - 155 професій та спеціальностей за державний кошт

Ваучер на навчання від служби зайнятості: на вибір - 155 професій та спеціальностей за державний кошт 10:08

З початку 2025 року вже 328 мешканців області скористалися шансом безоплатно здобути професію або підвищити свою кваліфікацію завдяки ваучеру на навчання від служби зайнятості. Переважна більшість з них – це громадяни 45+. Також є учасники бойових дій, внутрішні переселенці, люди з інвалідністю.

Поліцейські виявили на Ніжинщині двох водіїв з рівнем алкоголю, що у 16 разів перевищував норму

Поліцейські виявили на Ніжинщині двох водіїв з рівнем алкоголю, що у 16 разів перевищував норму 10:06

Поліція притягнула до адмінвідповідальності двох водіїв у Ніжинському районі, які кермували транспортом у нетверезому стані – у обох чоловіків вміст алкоголю в крові становив 3,34 проміле, що у більш ніж 16 разів перевищує допустиму норму.

Допомога сім’ям захисників і постраждалим чернігівцям: виконком затвердив нові виплати

Допомога сім’ям захисників і постраждалим чернігівцям: виконком затвердив нові виплати 10:04

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 19 серпня погодили надання одноразової матеріальної допомоги восьми особам — членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат — 413 334 грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини