Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 грудня, 01:11:29

На Чернігівщині екоінспекція зупинила незаконні викиди в атмосферне повітря

11.04.2012   14:51Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області під час проведення планових перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства підприємствомім. Герасименка (с. Анисів, Чернігівський район) та ТОВ «Бітлайн» (м. Чернігів) виявила порушення ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Суб’єктами господарювання здійснювалися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами за відсутністю відповідних дозволів. Керівникам підприємств пред’явлені претензії про добровільне відшкодування збитків, завданих державі внаслідок здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Крім того, рішеннями Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області за несанкціоновані викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря призупинено експлуатацію цих стаціонарних джерел викидів, а саме: двох котлів на природному газу марки Proterm та печі калориферної, до повного усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства.

http://www.menr.gov.ua/content/article/10539

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 589 нових випадків COVID-19

Виявлено 589 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на суботу 5 грудня зафіксовано 589 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.