Поліція здала кров для постраждалих у ДТП
17 травня Чернігівська поліція в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху долучилася до загальнодержавної акції «Здай кров - врятуй життя».
Три десятки вільних від служби поліцейських прийшли до Чернігівської обласної станції переливання крові, щоб взяти участь у акції та поділитися своєю кров'ю з жертвами дорожньо-транспортних пригод.
Серед донорів були й дві дівчини, які разом із колегами раніше неодноразово здавали кров для потреб тяжкохворих дітей та побратимів, які отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції.
Персонал станції переливання крові відзначив, що запаси донорської крові та плазми необхідні для вжиття перших невідкладних заходів для врятування життя травмованих у ДТП. Медики щиро подякували правоохоронцям за багаторічну плідну співпрацю.
Останні новини Чернігівщини
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.
Поліція Чернігівщини отримала новітні криміналістичні лабораторії 09:50
Учора поліцейські отримали три сучасні мобільні криміналістичні лабораторії, оснащені високотехнологічним обладнанням для роботи безпосередньо на місцях подій.
Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:19
Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
16 червня: цей день в Україні і світі 08:39
День 1572 Російська агресія - Day 1572 Russian aggression
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.