Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 12:32:56

Розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху. ВІДЕО

18.05.2016   15:55Агенцiя

З початку року на території області скоєно 184 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 36 осіб загинуло та 222 людини отримали тілесні ушкодження. У порівнянні з минулим роком кількість ДТП збільшилось на третину.

Тиждень безпеки дорожнього руху, який проходить з 16 по 22 травня, акцентує увагу всіх учасників – і пішоходів, і водіїв – на необхідності дотримання правил поведінки на дорозі.
 
Невтішна статистика ДТП в Україні свідчить — щодоби в автоаваріях гинуть 14 осіб і травмуються більш ніж 100 учасників дорожнього руху, середній вік яких 35–40 років. Юрій Шавро, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області: «Основними причина ДТП на території області є перевищення швидкості — близько 50 %, керування в нетверезому стані, це близько 20 % ДТП, також порушення правил маневрування, проїзду перехрестя, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги пішоходам».
 
З 16 по 22 травня в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. У загальноосвітніх навчальних закладах області проводять тематичні уроки, практичні навчання домедичній допомозі, а на базі чернігівської школи №13 — змагання із залученням команди КВН юних інспекторів руху. Наталія Павлова, старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в області: «Ми були в одній школі, до мене підійшла дитина і каже: «Як я буду дотримуватись правил дорожнього руху, коли моя мама завжди їх порушує?» Тому, шановні батьки, наші діти говорять правду і ми бачимо, коли приходимо до школи, видно, що діти дотримуються правил дорожнього руху там, де дотримується сім’я».
 
В рамках акції працівники управління превентивної діяльності та патрульної служби здали кров для лікування постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах. Наталія Павлова: «Всі ми бачимо: щодня на території Чернігівської області трапляються ДТП, в яких гинуть, травмуються люди. Аби попередити учасників дорожнього руху про причини та наслідки ДТП, проводиться Тиждень безпеки. Ми закликаємо всіх учасників дорожнього руху не порушувати правила, адже гинуть сім’ї, хтось залишається без батьків, хтось без дитини, насправді це дуже трагічно».
 
Особливість тижня безпеки полягає в тому, що це не просто профілактичний захід для чергового звіту. Запобігти аваріям на дорогах покликане і роз’яснення водіям доцільності використання пасків безпеки, дитячих крісел, світловідбиваючих елементів, дотримання правил при перетині залізничних переїздів. Безпечним має стати кожен день кожного тижня протягом всього року.


Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40

Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».

Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17

За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини