Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 19:37:09

Відбувся круглий стіл "Європейські цінності: український вимір"

18.05.2016   08:53Агенцiя

17 травня у великій читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулося засідання круглого столу «Європейські цінності: український вимір» в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи-2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!».

У його роботі взяли участь, соціологи, психологи, лідери громадських організацій та ініціативна молодь Чернігова, яка займає активну громадську позицію у розвитку міста та громади в цілому.

Круглий стіл об’єднав активних молодих людей – лідерів, які прагнуть розвиватися, пізнавати світ і постійно розширювати горизонти мислення та  зацікавлені у нових можливостях для самовдосконалення та пошуку однодумців. Присутні обговорили роль цінностей у житті людини та українського суспільства, а також питання важливості і потреби європейських цінностей для українців. Основною ідеєю заходу стали слова: якщо хочеш змінити світ, почни з себе!

Значну зацікавленість у присутніх викликала доповідь кандидата історичних наук, доцента кафедри гуманітарних наук Чернігівського державного технологічного університету, директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Бойка Володимира Миколайовича «Європейські витоки та цінності місцевого самоврядування».
Голова правління громадської організації «Жменя» Гусак Регіна Вікторівна поділилася  результатами досліджень  про фактори, які впливають на формування цінностей в суспільстві.

Кандидат філософських наук, керівник проектів Сіверського інститут регіональних досліджень Чабак Людмила Анатоліївна ознайомила присутніх з європейськими стандартами етики публічного управління.
Доповідь координатора житлово-комунальних та енергетичних програм Громадської мережі ОПОРАВосіканець Наталії Валеріївни «Польща та Україна. Цінності у порівнянні» мала значний успіх у присутніх.
У підсумку проведення заходу учасники семінару «Європейські цінності: український вимір» знайшли спільні цінності: ЖИТТЯ людини, свобода слова та добробут.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.