Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 11:51:59

Відбувся круглий стіл "Європейські цінності: український вимір"

18.05.2016   08:53Агенцiя

17 травня у великій читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулося засідання круглого столу «Європейські цінності: український вимір» в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи-2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!».

У його роботі взяли участь, соціологи, психологи, лідери громадських організацій та ініціативна молодь Чернігова, яка займає активну громадську позицію у розвитку міста та громади в цілому.

Круглий стіл об’єднав активних молодих людей – лідерів, які прагнуть розвиватися, пізнавати світ і постійно розширювати горизонти мислення та  зацікавлені у нових можливостях для самовдосконалення та пошуку однодумців. Присутні обговорили роль цінностей у житті людини та українського суспільства, а також питання важливості і потреби європейських цінностей для українців. Основною ідеєю заходу стали слова: якщо хочеш змінити світ, почни з себе!

Значну зацікавленість у присутніх викликала доповідь кандидата історичних наук, доцента кафедри гуманітарних наук Чернігівського державного технологічного університету, директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Бойка Володимира Миколайовича «Європейські витоки та цінності місцевого самоврядування».
Голова правління громадської організації «Жменя» Гусак Регіна Вікторівна поділилася  результатами досліджень  про фактори, які впливають на формування цінностей в суспільстві.

Кандидат філософських наук, керівник проектів Сіверського інститут регіональних досліджень Чабак Людмила Анатоліївна ознайомила присутніх з європейськими стандартами етики публічного управління.
Доповідь координатора житлово-комунальних та енергетичних програм Громадської мережі ОПОРАВосіканець Наталії Валеріївни «Польща та Україна. Цінності у порівнянні» мала значний успіх у присутніх.
У підсумку проведення заходу учасники семінару «Європейські цінності: український вимір» знайшли спільні цінності: ЖИТТЯ людини, свобода слова та добробут.

Останні новини Чернігівщини

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.

У Чернігові сформують підрозділ тероборони

У Чернігові сформують підрозділ тероборони 10:26

Про формування в Чернігові підрозділу територіальної оборони 13 квітня на розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив військовий комісар міста Олег Гончарук.