Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 03:31:26

Поліцейські затримали 46-річного крадія

18.05.2016   07:25

Зловмисник двічі навідувався до одного й того ж сарая, щоб обікрасти його.

До чергової частини звернувся 80-річний пенсіонер із заявою про те, що невідома особа шляхом пошкодження навісного замка проникла до його сараю та викрала лещата, електричний станок, 20 метрів дроту, інструмент і навіть два льодоруби.

Не задовольнившись викраденим, зловмисник з цього ж сараю викрав мопед "Рига" та коробку з інструментами.

В ході подальшої перевірки поліцейськими відділу було встановлено, що до крадіжок причетний 46-річний раніше судимий житель селища Михайло-Коцюбинського.

Чоловік зізнався у скоєному і розповів правоохоронцям, що викрадений мопед у несправному стані він вночі котив з Чернігова до свого будинку кілька годин. В подальшому навіть намагався його відремонтувати та залишити собі, але не зміг та здав на металобрухт разом з іншими викраденими речами.

За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини