Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 15:18:59

У Чернігові знову перерахують більше 26 млн. грн. приватній лікарні за процедури гемодіалізу

14.05.2016   12:44Агенцiя

Чернігівська міська лікарня № 2 Чернігівської міської ради за результатами проведення переговорної процедури закупівлі знову закупила гемодіалізні послуги у приватної клініки “Фрезеніус”. Про це йдеться у Віснику держаних закупівель.

Так, згідно звіту про процедуру закупівлі від 14 квітня поточного року, Чернігівська держлікарня виплатить більше 26 млн грн (26 167 566,04 грн без ПДВ) приватній клініці “Фрезеніус” за проведення 14 563 процедур гемодіалізу.

Договір про закупівлю був укладений 12 квітня.

Крім того, у звіті про закупівлю зазначається, що процедури гемодіалізу закуповуються у приватної лікарні “Фрезеніус” через “відсутність аналогів на сьогодні апаратів для гемодіалізу, які представлені в діалізному центрі “Фрезеніус” а також “через через відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи”.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression