Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 07:59:50

Майбутнім платникам податків - про деталі деклараційної кампанії-2012

10.04.2012   20:24

"Декларуй! Україну будуй!" - під такою тематикою фахівці відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Чернігові ДПС провели зустріч зі студентами ЧДТУ.

Студентам було детально роз'яснено особливості деклараційної кампанії-2012. Зокрема, зазначено, що другий рік поспіль громадяни декларуватимуть доходи протягом чотирьох місяців - з січня по травень.
 
Цьогоріч вперше свій конституційний обов'язок декларанти виконуватимуть відповідно до вимог Податкового кодексу України. Відтак, звернутися у податкову інспекцію за місцем проживання і подати декларацію до 1 травня зобов'язані громадяни, які протягом 2011 року отримували доходи від здачі в оренду майна, у вигляді спадщини та подарунків, інвестиційного прибутку, корпоративних прав чи іноземні доходи.

Податківці також роз'яснили особливості отримання податкової знижки, у зв'язку з понесеними витратами на навчання. До уваги слухачів було доведено, що цьогоріч правом на податкову знижку можуть скористатися громадяни, які відмовилися від присвоєння їм ідентифікаційного номера і мають про це відповідну відмітку у паспорті.

Небайдужими до почутого виявилися і самі студенти. Вони взяли активну участь в обговоренні теми, ставили конкретні запитання, які засвідчили, що сучасну молодь цікавлять економічні процеси в Україні та податкова політика нашої держави. Учасники дійшли висновку, що тільки усвідомивши важливість прозорої сплати податків та їх роль у наповненні бюджетів усіх рівнів кожним платником податків, покращиться соціально-економічна  мить країни.
 
Здобуті знання слухачі мали можливість втілити на практиці: заповнити декларацію та обчислити суми податкової знижки. Також вони отримали друковану продукцію на податкову тематику брошури, листівки де роз'яснено деталі декларування іноземних доходів, права на податкову знижку, обов'язку подання декларації, а також пам'ятки з сюжетом мультика про податки "Місто мрії", іншу друковану продукцію із логотипом "Декларуй! Україну будуй!".

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 197 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 197 нових випадків COVID-19 18:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 листопада в області зафіксовано 197 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Чернігівському районі (в тому числі 18 — у Чернігові), 70 — у Ніжинському, 29 — у Корюківському, 16 — у Новгород-Сіверському районі та 1 — у Прилуцькому. 59 захворілих госпіталізовані.

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника 16:13

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника, які за 160 тис. доларів США обіцяли підприємцю «перемогу» у тендері. ДБР завершило розслідування стосовно шахрайства колишнього заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації та його спільника. Обвинувальний акт направлено до суду.

На будівельний майданчик на вулиці Любецькій, 26 заїхала техніка компанії

На будівельний майданчик на вулиці Любецькій, 26 заїхала техніка компанії "УТБ-інжиніринг" 16:09

Нагадаємо, цю та решту багатоповерхівок починала будувати фірма "Укрсівербуд". Однак в жовтні на цьому та ще двох об'єктах компанії у Чернігові, а саме на вулиці Незалежності, 7-б та проспекті Перемоги, 64 – роботи припинилися.

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах 15:58

У Чернігові в останній тиждень спостерігається зменшення зайнятості пацієнтами з діагнозом COVID-19 ліжко-місць у профільних відділеннях міських лікарень. Про це сьогодні, 30 листопада, повідомили на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.