Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 17:49:30

Обласна влада працює над поліпшенням умов для онкохворих

13.05.2016   12:22Агенцiя

Із робочим візитом до Чернігівського обласного онкологічного диспансеру 11 травня завітала заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Наталія Романова.

Вона не перший рік тісно співпрацює з медичними закладами та громадськими організаціями у питаннях подолання захворювань та забезпечення медичним оснащенням.

У межах заходу Наталія Андріївна ознайомилася зі станом надання медичної допомоги хворим, відвідала нещодавно створений денний стаціонар та профільні відділення онкодиспансеру.

На її думку, медичний заклад зробив слушні кроки вперед задля головного – він працює і розвивається на потребу пацієнтам, максимально докладає зусиль щодо забезпечення їх ліками, необхідним обладнанням, лікуванням у комфортних умовах. До того ж паралельно розвивається фаховість медиків, які постійно опановують та впроваджують в свою практику новітні методики й технології.

Втім суттєвим стримуючим фактором розвитку бюджетної структури є скромне державне фінансування. Проте, за словами Наталії Романової, попри всі проблеми й труднощі галузі медицини, обласна влада разом із профільним міністерством працює над тим, щоб потреби онкохворих були задоволені.

Під час обговорення проблем медичної сфери наголошувалося і на забезпеченні денного стаціонару онкодиспансеру спеціальними кріслами.

Головний лікар Чернігівського обласного онкодиспансеру Валерій Зуб зазначив, що такі робочі зустрічі вкрай важливі, адже вони дозволяють всім ланкам, що опікуються потребами онкохворих, бути не тільки в курсі їх потреб, бачити реальний стан речей, а і спільно вирішувати досить проблемні питання.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини