Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 15:50:51

Обласна влада працює над поліпшенням умов для онкохворих

13.05.2016   12:22Агенцiя

Із робочим візитом до Чернігівського обласного онкологічного диспансеру 11 травня завітала заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Наталія Романова.

Вона не перший рік тісно співпрацює з медичними закладами та громадськими організаціями у питаннях подолання захворювань та забезпечення медичним оснащенням.

У межах заходу Наталія Андріївна ознайомилася зі станом надання медичної допомоги хворим, відвідала нещодавно створений денний стаціонар та профільні відділення онкодиспансеру.

На її думку, медичний заклад зробив слушні кроки вперед задля головного – він працює і розвивається на потребу пацієнтам, максимально докладає зусиль щодо забезпечення їх ліками, необхідним обладнанням, лікуванням у комфортних умовах. До того ж паралельно розвивається фаховість медиків, які постійно опановують та впроваджують в свою практику новітні методики й технології.

Втім суттєвим стримуючим фактором розвитку бюджетної структури є скромне державне фінансування. Проте, за словами Наталії Романової, попри всі проблеми й труднощі галузі медицини, обласна влада разом із профільним міністерством працює над тим, щоб потреби онкохворих були задоволені.

Під час обговорення проблем медичної сфери наголошувалося і на забезпеченні денного стаціонару онкодиспансеру спеціальними кріслами.

Головний лікар Чернігівського обласного онкодиспансеру Валерій Зуб зазначив, що такі робочі зустрічі вкрай важливі, адже вони дозволяють всім ланкам, що опікуються потребами онкохворих, бути не тільки в курсі їх потреб, бачити реальний стан речей, а і спільно вирішувати досить проблемні питання.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.