Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 16:21:34

У будинках, що обслуговуються Чернігівською ТЕЦ, відновлено гаряче водопостачання

13.05.2016   11:34

У житлових будинках обласного центру Чернігівщини, які обслуговує КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА», відновлено гаряче водопостачання після планових гідравлічних випробувань, працюють 57 центральних теплових пункти підприємства.

Про це повідомив в.о. директора підприємства Віктор Киричок.
За його словами, виявлено кілька пошкоджень, на яких оперативно ведуться ремонтні роботи.
 
«Сьогодні будуть завершені роботи по вул. Мазепи, 48, і відповідно, в квартирах чернігівців з’явиться гаряча вода», - зазначив В. Киричок.  Трохи довше будуть виконуватися роботи по вул. Папаніна, 9 та вул. Гетьмана Полуботка, 2 та Кирпоноса, 12.
Оперативно під час випробувань ліквідовано пориви по вул. Старобілоуській, 4-а, Котляревського, 13 та Коцюбинського, 40.

На сьогодні Чернігівська ТЕЦ працює у звичайному режимі. Підприємство продовжує виконання робіт, згідно з затвердженими графіками, з метою якісної підготовки до наступного опалювального сезону.

Як повідомлялося, 11-12 травня у Чернігові проходили планові гідравлічні випробування системи теплопостачання, через що гаряча вода у квартирах чернігівців у зоні обслуговування ТЕЦ була відсутньою.

Всього Чернігівська ТЕЦ обслуговує понад 590 житлових будинків у Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.