Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 10:14:05

КП "Чернігівводоканал" виконає заміну водопроводу на Подусівці

13.05.2016   09:12

Оновлення водопровідної мережі Чернігова є пріоритетним завданням підприємства і спрямоване на підвищення якості водопостачання.

Одним з пунктів Інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2016 рік, є проведення реконструкції водопроводу по вул. Гагаріна, від вул. Пашина (Безпалого) до вул. Костомарівська (Чапаєва). Ця частина водопроводу збудована у 1960 р. із чавунних труб і є аварійною. Трубопровід прокладений по проїжджій частині вулиці.

Збільшення інтенсивності руху вантажних автомобілів призвело до зсувів ґрунту, що стало причиною утворення тріщин на стиках трубопроводу та переломів. Аварійні ситуації, які виникали на трубопроводі (тільки за 2015 рік їх було дві) призводили до витоку води, тимчасового відключення від водопостачання 267 житлових будинків приватного сектору та санаторію «Дружба».

Після виконання ремонтів здійснювалась дезінфекція та промивання трубопроводу, відновлення асфальтно-бетонного покриття. Витрати матеріалів та паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію аварійних пошкоджень у 2015 році склали більше 30 тис. гривень.

Після виконання робіт по заміні даної ділянки водопроводу втрати води орієнтовано зменшаться на 12,5 тис. м3/рік, або 48 тис. грн./рік.

Впровадження проекту передбачено Схемою оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Чернігова.

Планується замінити 920 метрів чавунної труби діаметром 300 мм на поліетиленову трубу діаметром 160 мм, гарантійний термін якої 50 років. Попередня вартість робіт складає 2,7 млн. грн..

Підрядна організація, яка буде проводити ці роботи буде визначена через електронну систему публічних закупівель ProZorro.
 

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.