Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 23:52:39

КП "Чернігівводоканал" виконає заміну водопроводу на Подусівці

13.05.2016   09:12

Оновлення водопровідної мережі Чернігова є пріоритетним завданням підприємства і спрямоване на підвищення якості водопостачання.

Одним з пунктів Інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2016 рік, є проведення реконструкції водопроводу по вул. Гагаріна, від вул. Пашина (Безпалого) до вул. Костомарівська (Чапаєва). Ця частина водопроводу збудована у 1960 р. із чавунних труб і є аварійною. Трубопровід прокладений по проїжджій частині вулиці.

Збільшення інтенсивності руху вантажних автомобілів призвело до зсувів ґрунту, що стало причиною утворення тріщин на стиках трубопроводу та переломів. Аварійні ситуації, які виникали на трубопроводі (тільки за 2015 рік їх було дві) призводили до витоку води, тимчасового відключення від водопостачання 267 житлових будинків приватного сектору та санаторію «Дружба».

Після виконання ремонтів здійснювалась дезінфекція та промивання трубопроводу, відновлення асфальтно-бетонного покриття. Витрати матеріалів та паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію аварійних пошкоджень у 2015 році склали більше 30 тис. гривень.

Після виконання робіт по заміні даної ділянки водопроводу втрати води орієнтовано зменшаться на 12,5 тис. м3/рік, або 48 тис. грн./рік.

Впровадження проекту передбачено Схемою оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Чернігова.

Планується замінити 920 метрів чавунної труби діаметром 300 мм на поліетиленову трубу діаметром 160 мм, гарантійний термін якої 50 років. Попередня вартість робіт складає 2,7 млн. грн..

Підрядна організація, яка буде проводити ці роботи буде визначена через електронну систему публічних закупівель ProZorro.
 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.