Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 01:34:53

Прокуратура вживає заходи спрямовані на дотримання законності при ухваленні судових рішень у кримінальних провадженнях та призначення справедливого покарання

13.05.2016   07:31Агенцiя

Упродовж поточного року прокурорами внесено 83 апеляційні скарги про скасування та зміну судових рішень у зв’язку з порушеннями допущеними судами при їх ухваленні.

Апеляційним судом в поточному році вже перевірено законність майже 300 судових рішень.

За апеляційними скаргами прокурорів скасовано та змінено судові рішення стосовно 77 осіб, стосовно 12 ухвалено нові вироки у зв’язку із м’якістю призначеного покарання.

Допущенні істотні порушення кримінального процесуального закону стали підставами для скасування вироків стосовно 16 осіб з призначенням нового судового розгляду в суді першої інстанції.

Питання відповідності призначеного покарання тяжкості скоєного та особі обвинуваченого також не залишається поза увагою прокуратури області.

Вдалося зменшити кількість осіб, які звільняються від відбування покарання з встановленням іспитового строку. Із 54 % до майже 70 % збільшилась кількість осіб, яким призначені покарання, які будуть його відбувати реально, що буде сприяти профілактиці злочинності.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.