Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 22:00:15

Поліція Прилук встановлює обставини смерті містянина

13.05.2016   07:24

Тіло прилучанина було виявлене в сараї нежилого будинку одного з сіл району. Власник господарства прикопав труп померлого товариша, мотивуючи це відсутністю коштів на поховання.

До Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про виявлення в сараї нежилого будинку напівзакопаного тіла людини.

На місце знахідки виїхала слідчо-оперативна група на чолі з керівництвом відділу поліції, а також оперативники з Головного управління. Правоохоронці виявили скелетований труп, як згодом з'ясувалося, жителя Прилук. Чоловік останнім часом проживав у цьому селі.

Зі слів власника господарства, з минулого року він проживав разом із померлим, а на початку січня 2016 року той помер в його будинку. Чоловік стверджує, що в нього не було грошей на поховання, тому він залишив тіло в будинку, а сам проживав у своїх знайомих. Навесні він переніс тіло в сарай свого господарства, де прикопав. Проводиться експертиза для встановлення остаточної  причини смерті.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини