Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 18:22:50

Родичі засуджених та представники громадськості відвідали Чернігівський СІЗО

12.05.2016   15:34Агенцiя

В Чернігівському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Чернігівській області провели День відкритих дверей для ознайомлення громадськості з роботою установи та забезпечення можливості спілкування засуджених господарської обслуги з рідними та близькими.

Напередодні було оголошено родичам засуджених про можливість відвідати установу. Родичі, заступник голови спостережної комісії при Чернігівській міській раді Григорій Кропива та провідний спеціаліст Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Марина Моцар виявили бажання відвідати засуджених господарської обслуги, з’ясувати умови відбування покарання та праці.

Кімнати короткострокових та тривалих побачень, харчоблок, житлові відділення, в яких утримуються засуджені залишені в установі для господарського обслуговування – на власні очі оцінили гості та рідня засуджених.

Безперечно умови життя за гратами значно відрізняються від умов, в яких живуть люди за межами установи, але персонал слідчого ізолятору намагаються зробити все можливе і все від них залежне для того, щоб засуджені були забезпечені належними матеріально-побутовими, санітарно-гігієнічними умовами і, озираючись на вчинені помилки, знаходячись далеко від дому, мали бажання жити і повернутись до звичайного нормального і вже безпомилкового життя.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини