Чернігів приєднався до флешмобу з нагоди дня народження Надії Савченко
11 травня, у день народження української льотчиці Надії Савченко, чернігівські громадські активісти на Красній площі міста провели акцію підтримки полоненої українки.

Присутні тримали вітальний плакат з нагоди дня народження Надії, жовто-блакитні прапорці та листівки з фото української патріотки.
У акції також взяли участь Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, заступники міського голови Олександр Ломако і Сергій Фесенко, депутати міської ради та представники структурних підрозділів міської ради.
"Сьогодні, у день народження Надії Савченко, всі міста країни долучилися до вітальної акції на її підтримку, - наголосив Владислав Атрошенко. Я вдячний чернігівцям за небайдужу позицію у справі військовополоненої української льотчиці».
Акція завершилась символічним дійством - запуском «небесних ліхтариків».
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.