Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 19:30:14

Заступники голів районних рад отримали відповіді на усі запитання про "децентралізацію"

12.05.2016   10:19Агенцiя

11 травня заступники голів районних рад Чернігівщини ознайомилися з процесом «децентралізації» і змогли отримати відповіді на усі наболілі запитання.

Юрист-аналітик Інституту громадянського суспільства Олександр Врублевський провів семінар «Повноваження органів місцевого самоврядування та виконавчої влади: вчора, сьогодні, завтра».

В рамках семінару він розповів, що собою являє децентралізація влади, а саме, це процес перерозподілу повноважень між органами державної влади та органами місцевого самоврядування з передачею останнім оптимальної кількості необхідних повноважень та відповідних ресурсів.

Також, за допомогою інфографіки експерт докладно поясним, що собою представляє об’єднана територіальна громада і які сфери компетенції у неї сьогодні вже є. В своєму виступі Олександр Врублевський, також розповів про сфери компетенції районів і зазначив, що змін боятися не потрібно.

У всіх присутніх було дуже багато запитань, на які експерт надав вичерпні відповіді і пообіцяв усім бажаючим, передати книжки «Запитання – Відповіді про децентралізацію». Ці книжки, Олександр Врублевський запропонував передати через Офіс Реформ у Чернігівській області всім тим, хто зателефонує чи напише з проханням отримати такий посібник.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.