Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 09:52:21

Починається атестація керівного складу поліції Чернігівщини

10.05.2016   15:52Агенцiя

Із завтрашнього дня розпочинається атестація керівного складу поліції в п’яти областях Чернігівщини, Черкащини, Вінниччини, Житомирщини та Херсонщині.

Комісії проведуть співбесіди із 25-45 керівниками залежно від регіону.

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе зазначила, що під час проведення атестації на кожного поліцейського керівника сформують так зване «досьє». Комісії вивчатимуть не лише інформацію стосовно кожного поліцейського, який проходить атестацію (декларації, дані з відкритих джерел), але й інформацію стосовно роботи претендента на своїй посаді. Зокрема, вивчатиметься статистика «гучних» справ у регіоні та роль кожного керівника у їхньому розкритті.

«На кожну людину буде сформовано досьє. Після заслуховування, після розкриття  злочинів та інших заходів у нас вже сформується думка, як ця людина працює», – підкреслила Хатія Деканоідзе.

Радники глави МВС України Володимир Філенко, Іван Стойко та Іван Варченко очолять три комісії, які найближчим часом проводитимуть атестацію керівного складу поліції – заступників начальників п'яти територіальних ГУНП та їхніх структурних підрозділів.

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини