Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 07:40:23

Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою разом!" пройшла у Чернігові

10.05.2016   14:12

Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області долучилося до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!», яка проходить по всій країні.

У Центральному парку культури та відпочинку для школярів міста відбувся конкурс-змагання «Моя екологія – моє майбутнє».

Основна мета Конкурсу: виховання у молодих громадян усвідомлення екологічної цінності збереження природного середовища та прищеплення в суспільній свідомості потреби підтримувати чистоту, розвиток екологічної свідомості у молоді та спрямування його на практичну реалізацію.

Організаторами Конкурсу є Всеукраїнська організація «Let’s do it, Ukraine», громадська організація «Фонд Здорового суспільства» та Молодіжний центр праці при департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

Школярам було запропоновано у форматі цікавої гри та змагань долучитися до прибирання міста.

Збір сміття проводився за трьома фракціями: 1-а – Пет – пляшки; 2 – Скло; 3 – Інше сміття. У змаганні прийняли участь 29 шкіл міста, 43 команди загальною кількістю учасників 338 школярів. Переможці визначалися за номінаціями: І – Найбільша кількість зібраного скла. ІІ – Найбільша кількість зібраного пластику. ІІІ – Найбільша кількість іншого сміття.

У номінації «Скло» 1 місце зайняла команда - «Чисте джерело», ЗОШ №7, вони зібрали 228,8 кг.; 2 місце – за командою - «Еколайн», ЗОШ №29, вони зібрали 150,1 кг., а 3 - - у команди - «Мойдадир», ЗОШ №3, вони зібрали 131,5 кг..

В номінації «Пластик» 1 місце зайняла команда - «Подусівські чистюлі», ЗОШ №18, вони зібрали 41,5 кг., 2 місце посіли представники команди - «Natus vincere», Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, їх «врожай» - 38,7 кг., третіми стали – команда - «Еколайн», ЗОШ №29, які зібрали 29 кг.

В номінації «Інше сміття» трійна лідерів вигладила таким чином: 1 місце - команда - «Помагайки», ЗОШ №30 (331 кг); 2 місце - команда - «Ромашка», ЗОШ №16 (272,6 кг); 3 місце - команда - «Сонечко», ЗОШ №1 (207 кг).

Кожна переможна команда отримала цінні подарунки. Не залишились без індивідуальних призів й учасники заходу.

Загалом було зібрано близько 4 тонн сміття (1412,92 кг – скла; 474,01 кг. – пластика; 2073,06 кг. – іншого сміття).

Після екофесту школярі, вчителі та просто зацікавлена громадськість мала можливість насолоджуватися святковим концертом на честь Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!» на якому відбулося нагородження учасників та переможців.

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.