Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 06:04:44

Військовослужбовці Деснянського гарнізону відзначили День пам’яті та примирення та 71-шу річницю перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні

10.05.2016   12:38Агенцiя

В Десні на Чернігівщині, військовослужбовці частин та підрозділів 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, учні та вчителі місцевої гімназії та школи, жителі селища Десна і їхні гості, урочисто відзначили День пам’яті та примирення та 71-шу річницю перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні, вшанували мужність та героїзм воїнів-переможців, видатний внесок українського народу в перемогу антигітлерівської коаліції, пам’ять жертв Другої світової війни.

Під час заходу на Алеї Слави відбувся святковий мітинг, присутні хвилинною мовчання, покладанням вінків та квітів вшанували пам'ять воїнів-визволителів.

Самодіяльні колективи Десни провели чудовий святковий концерт, а військовослужбовці гарнізону пригостили усіх бажаючих запашною польовою  кашею, як кажуть – з димом та душею від військових поварів.


Підполковник Олександр Парій

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини