Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 13:07:50

У Чернігові підписано Угоду про співпрацю щодо національно-патріотичного виховання молоді

10.05.2016   11:33

Напередодні відзначення Дня пам'яті та примирення й 71 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 6 травня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у зустрічі з представниками ветеранських організацій області та міста Чернігова, спілки воїнів-інтернаціоналістів, учасниками антитерористичної операції на сході України.

Зустріч проходила в Чернігівській обласній державній адміністрації за участю голови облдержадміністрації Валерія Куліча та першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука.

Звертаючись до учасників зібрання, міський голова привітав всіх ветеранів війни та праці, афганців та учасників АТО. Він зазначив, що всі вони є поколінням героїв та переможців, якими всі українці будуть завжди пишатись. Кожен громадянин пам’ятатиме про безстрашні подвиги, про побратимів, юність яких не встигла розквітнути і життя яких скінчилося на полі бою.

Перед присутніми також з вітальним словом виступили голова Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко, учасник бойових дій Другої світової війни Костянтин Каземиров, голова Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніна Зубок, заступник голови Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Анатолій Кирилюк, представник Українського інституту національної пам’яті в Чернігівській області Сергій Бутко, голова Чернігівської міської організації ветеранів України Ірина Четвертак і завідувач сектору в Чернігівській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, голова ради громадської організації «Щит 41» Альберт Черешко.

Наприкінці зустрічі відбулось підписання Угоди про співпрацю щодо національно-патріотичного виховання молоді між обласною державною адміністрацією, обласною радою, Чернігівською міською радою та обласною організацією ветеранів України, обласним відділенням Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), громадською організацією «Щит 41».

У цьому документі засвідчено готовність обласної та міської влади, а також ветеранських організацій формувати національно свідоме, патріотично налаштоване молоде покоління, яке буде вболівати за свою країну, бажатиме учитись і працювати для її розвитку як суверенної країни з європейськими цінностями.

Після підписання цієї Угоди присутніх ветеранів привітали учні чернігівської загальноосвітньої школи № 29.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.

Обережно: діють шахраї!

Обережно: діють шахраї! 11:30

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома платників Чернігівщини, що під виглядом податківців діє група шахраїв.