Поліція викрила підпільний гральний заклад
Працівники Управління захисту економіки у Чернігівській області викрили гральний заклад, який маскував свою діяльність під виглядом розповсюдження державних лотерей.
Незаконний заклад був розташований в орендованому нежитловому приміщенні по вулиці Шевченка в Ніжині під вивіскою національної лотереї, де всупереч вимогам Закону України «Про заборону Грального бізнесу в Україні» відвідувачам цілодобово надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх та виплачувалися готівкові кошти як грошовий приз.
Клієнтами закладу міг стати будь-хто - як пересічний громадянин, так і студентська молодь. Під час санкціонованого обшуку у гральному закладі поліція виявила та вилучила 21 системний блок комп'ютерів, 2 мобільні телефони, відеореєстратор та грошові кошти, виручені від забороненої діяльності.
Вся вилучена техніка направлена до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру в Чернігівській області для проведення комп'ютерно-технічної експертизи. Наразі поліція встановлює всіх осіб, які брали участь в організації діяльності підпільного грального закладу, для притягнення їх до відповідальності.
Санкція статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. А це близько 680 тисяч гривень.
Триває досудове розслідування.
Правоохоронці закликають громадян повідомляти про всі факти можливої протиправної діяльності грального бізнесу, у тому числі, на правах анонімності.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.