Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 07:50:24

Поліцейські розкрили крадіжку планшета у 14-річного школяра

07.05.2016   12:24

Поліцейські Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області викрили 13-річного семикласника, який скоїв крадіжку планшета у свого старшого однокашника. Таким способом підліток вирішив назбирати собі на авто.

Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини відділу звернувся батько 14-річного підлітка з заявою про те, що в школі у його сина з портфеля був викрадений планшет "Lenovo" вартістю 2500 гривень.

Поліцейські виїхали на місце події та з'ясували, що потерпілий на уроці трудового навчання залишив планшет у портфелі та пішов працювати до станка. Коли ж повернувся, виявив його відсутність.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів, опитавши свідків та очевидців правопорушення, поліцейські встановили, що до крадіжки причетний 13-річний учень сьомого класу цієї ж школи. Хлопця опитали в присутності батьків, в результаті чого він зізнався у скоєному та дав правдиві свідчення. Він повідомив правоохоронцям, що викрав планшет з портфеля, виніс його на вулицю та попросив випадкового перехожого закласти його у ломбард. Виручені за планшет 900 гривень неповнолітній крадій долучив до суми, яку збирає на власний автомобіль.

Підполковник поліції Сергій Кагітін повідомив, що за фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини