Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 21:18:46

Прокуратура вимагає повернути майже 50 гектарів земель водного фонду з незаконного користування

05.05.2016   16:06Агенцiя

Законність передачі земель, насамперед розташованих у привабливих місцях нашого регіону, зокрема земель водного фонду, залишається в полі зору органів прокуратури.

Особливу увагу звернуто не лише на факти протиправної передачі земель вказаної категорій, а й випадки, коли орендарі після припинення дії договору не повертають водні об’єкти у державну власність.

Так, у 2006 році приватній структурі строком на 5 років місцевою райдержадміністрацією передано у користування 7 земельних ділянок водного фонду для риборозведення загальною площею майже 50 га.

Враховуючи законодавчі зміни до Земельного кодексу України та Закону України «Про аквакультуру», передачу таких земель віднесено до виключної компетенції обласної державної адміністрації, збільшено й розміри орендної плати.

Однак, орендар по закінченню дії договору оренди на новий строк його не переуклав, а водні об’єкти в державну власність не  повернув.

З метою відновлення порушених інтересів держави, прокурор  звернувся з позовом до суду з вимогою повернути майже 50 га земель водного фонду нормативною грошовою оцінкою понад 700 тис. грн. з незаконного користування.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.