Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 05:53:52

Поліція затримала молодиків, які тяжко побили містянина

05.05.2016   11:11

Протягом доби оперативники Чернігівського відділу поліції розкрили побиття 28-річного чернігівця у парку відпочинку по вулиці Текстильників.

До чергової частини надійшло повідомлення, що в міській лікарні надавалася допомога 28-річному чернігівцю, у якого медики діагностували перелом основи черепа, забій м'яких тканин голови, внутрішньочерепну гематому й токсичну дія алкоголю.

В ході подальшої перевірки правоохоронцями було встановлено, що напередодні чоловік разом з товаришем був у чернігівському парку відпочинку по вулиці Текстильників. Там було чимало відпочивальників різного віку і ступеня сп'яніння. Саме алкоголь і зіграв ключову роль у конфлікті, який виник між кількома молодиками, серед яких був і потерпілий.

Суперечка щодо території відпочинку переросла в бійку, внаслідок якої один з учасників конфлікту потрапив до лікарні. Встановивши та опитавши свідків й очевидців правопорушення, при проведенні оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали двох раніше судимих чернігівців 26 і 22 років, які тяжко побили потерпілого. Чоловіки зізнався у скоєному.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 128 Кримінального кодексу України  (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) - карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.