Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 02:05:24

У Корюківці з’явилася нова газета

05.05.2016   10:57

Першого травня у Корюківці вийшов перший номер газета “Прочитав – передай далі”.

Засновником є  Олександр Ясенчук, відомий журналіст, краєзнавець, громадський діяч з Чернігова.

Дане ЗМІ зареєстроване. Свідоцтво про державну реєстрацію серія ЧГ № 519-168Р від 08.06.2012 року видане Чернігівським обласним управлінням у справах преси та інформації.

Видавець ГО “Медіа-центр “Свобода слова нового століття” з міста Корюківка.

З редактором Віктором Татарином можна зв’язатися за номерами телефонів – 050  599 89 01, 068 238 23 49, або написати на  електронну адресу  –  svobodainfo24@i.ua .

Газета виходить на волонтерських засадах і тому редколегія буде рада фінансовій підтримці з боку небайдужих громадян, бо і папір, і фарба для друкування має грошову вартість.

Дане число газети “Прочитав – передай далі” було надруковано за активного сприяння  МГО Центр Прогресивної Молоді “Апельсин” м. Чернігова (Ірина Черенько) та Чернігівського волонтерського центру (Геннадій Обушний). Мета газети “Прочитав – передай далі”, як засобу масової інформації – наповнення інформаційного  простору північного регіону Чернігівщини.

Прочитати газету можна буде в бібліотеках Корюківського району.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

Виявлено 520 нових випадків COVID-19 21:18

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.