Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 03:04:43

У Чернігові розробляють Програму розвитку велоінфраструктури у місті

05.05.2016   07:31

4 травня у Чернігівській міській раді відбулась нарада під головуванням заступника міського голови Олександра Ломака, на якій обговорили питання підготовки Програми розвитку велоінфраструктури у м. Чернігові. У заході взяли участь представники структурних підрозділів міської ради та громадських організацій велосипедистів Чернігова.

Заступник міського голови підкреслив, що розвиток велоруху в нашому місті виконує значну роль. «Рішення, які лобіює велоспільнота, дуже потрібні нашому місту. Ми є однодумцями. Тож у Чернігові будуть створюватись нові велодоріжки та велопарковки. Наразі необхідно якомога більше людей залучати до подібних акцій, які пропагують здоровий спосіб життя», - сказав Олександр Ломако. Він також повідомив, що управління транспорту та зв’язку міської ради буде займатись розробкою міської Програми розвитку велоінфраструктури та всіма організаційними питаннями.

Керівник велоспільноти «Лайба» Максим Цирулін висловив свої пропозиції щодо побудови інфраструктури у місті, зокрема: облаштування велодоріжок, встановлення велопаркувань та відповідних дорожних знаків, організація велопрокату.

Із своїми пропозиціями виступили й інші активісти велоруху. Вони зазначили, що потрібно проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо правильної поведінки на дорозі не тільки для дорослих, а й для дітей, починаючи з дитячого садочка.

Учасники наради дійшли висновку, що після більш ґрунтовного опрацювання всіх пропозицій і зауважень та після узгодження з відповідними службами будуть визначені першочергові заходи з їх реалізації.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

Виявлено 520 нових випадків COVID-19 21:18

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.