Порушень на 7,4 мільйони гривень викрили співробітники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом
У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що протягом січня-березня за матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 13 кримінальних правопорушень.
При цьому загальна сума нанесених державі збитків складає 7,4 мільйони гривень.
Слід зазначити, що 8 з 13-ти правопорушень кваліфікуються за ст. 191 Кримінального кодексу України – це привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.
Один з фактів незаконного привласнення державних коштів при проведенні фінансово-господарських операцій посадовими особами державного закладу області співробітники відділу задокументували у лютому.
При перевірці встановили, що установа оформляла операції з придбання товарно-матеріальних цінностей від суб’єкта господарювання, який мав ознаки фіктивності. Тільки за цим фактом державі було нанесено збитків на загальну суму 118 тисяч гривень.
За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження, що кваліфікується за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression