Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 липня, 17:09:43

Визначено завдання профспілкових організацій Чернігівщини

28.04.2016   08:11Агенцiя

27 квітня в актовому залі Навчально-методичного центру відбулося перше засідання ради Федерації профспілкових організацій області, яке провів очільник Ігор Москаленко.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, голова Федерації роботодавців Чернігівщини Володимир Козир, заступник голови Федерації профспілкових організацій області Микола Богдан.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять постраждалих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, оскільки 30 роковини цієї найбільшої техногенної трагедії людства відзначалися напередодні.

У виступі по основному питанню порядку денного, Ігор Москаленко поінформував учасників засідання про завдання профспілок області по виконанню рішень VІI З'їзду Федерації профспілок України.

Ігор Москаленко довів до відома активу інформацію про позицію профспілок щодо найбільш актуальних питань нинішнього стану соціально-економічного розвитку України, законодавчих пропозицій. За його словами, у попередні роки профспілки через багаторівневий соціальний діалог, колективні солідарні акції домоглися зростання фонду оплати праці, номінального підвищення розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати. Проте політична та економічна криза призвели до призупинення розпочатих процесів. Разом з тим, зазначалося, що профспілки не повною мірою використовують наявний потенціал для захисту прав та інтересів працівників, не завжди виявляють єдність та солідарність колективних дій.

З метою підвищення ролі і авторитету організації, виступаючий окреслив пріоритетні завдання, які в сучасних умовах стоять перед активом профспілкового руху.

Учасники засідання заслухали звіт про виконання бюджету Федерації профспілкових організацій області за минулий рік та кошторисний план на поточний рік. Також відповідними Постановами ради внесено зміни до Статутів Федерації профспілкових організацій області та підприємства «Навчально-методичний центр» тощо.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини