Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 20:06:13

До 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

21.04.2016   11:34

20 квітня у малій залі Прилуцької міської ради у рамках “круглого столу” відбулося засідання з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, який провела міський голова Ольга Попенко.

“Круглий стіл” пройшов за участю ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, керівництва міста, депутатів обласної ради, депутатів та посадовців міської ради, керівників: комунальних підприємств, установ, організацій міста та ін.

Міський голова Ольга Попенко зазначила, що на даний час пріоритетними, як для держави, так і для органів місцевого самоврядування залишаються питання соціального захисту та медичного обслуговування ліквідаторів аварії, інвалідів-чорнобильців, дітей, постраждалого населення. Не дивлячись на складну ситуацію в країні, у місті залишається незмінним напрямок щодо посилення уваги до повсякденних потреб жителів міста Прилуки, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, удосконалення системи соціального захисту зазначеної категорії громадян, поліпшення рівня їхнього життя та добробуту.

Ольга Попенко наголосила, що саме для вирішення даних питань й зібралися сьогодні в цьому залі.

На засіданні виступив голова міськрайонної «Спілки Чорнобиль» Юрій Буконкін, який ініціював низку пропозицій щодо виконання положень Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в м. Прилуки, а саме:
- стан медико-санітарного забезпечення постраждалих;
- забезпечення ліками за безоплатними рецептами;
- про стан надання безкоштовного зубопротезування;
- забезпечення житлом;
- пільгове перевезення міським та міжобласним транспортом;
- санаторно-курортне оздоровлення в 2016 році;
- пенсійне забезпечення.

Також під час зустрічі підняли питання щодо поліпшення соціально-побутових умов проживання зазначеній категорії населення.

У плани міської влади входить і реконструкція, а в подальшому протягом року установлення нового пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.

Присутні обговорили загальноміські заходи щодо вшанування в місті Прилуки учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи: заходи розпочнуться

о 09:00 на майданчику біля Прилуцької міської ради - приспущенням Державного Прапора України;

о 09:15 біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії відбудуться покладання квітів та поминальна літія;

о 10:00 у міському Будинку культури відбудеться концерт-реквієм “Дзвони Чорнобиля”.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини