За викрадення чужого майна та шахрайство – позбавлення волі
Прокурором в Деснянському районному суді підтримано державне обвинувачення відносно раніше неодноразово судимого місцевого жителя у вчинені крадіжок, в тому числі з проникненням в приміщення, та шахрайстві (ч. 2 ст. 190, ч. ч. 2, 3 ст. 185 КК України).
Як встановлено, зловмисник протягом листопада минулого та січня поточного років на території міста Чернігова вчинив 18 крадіжок майна громадян та 5 епізодів шахрайства де, зловживаючи довірою малолітніх, заволодівав їх мобільними телефонами.
Державним обвинувачем у суді викладено обґрунтовану позицію призначення міри покарання, пов’язаної із позбавленням волі, мотивуючи тим, що зловмисник вже мав кримінальний досвід у вчиненні майнових злочинів та побував у місцях позбавлення волі, проте на шлях виправлення не став.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним в інкримінованих злочинах та призначено покарання – 4 роки позбавлення волі.
На користь потерпілих стягнуто майнову та моральну шкоду.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.