Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 23:48:35

Іноземні гості відвідали Будинок дитини при Чернігівській виправній колонії

19.04.2016   16:36Агенцiя

Представники Благодійного фонду «Життя заради людей» та громадянка Франції Родрігес Флоренція відвідали Чернігівську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№ 44) для неодноразово засуджених жінок.

Гості приїхали з метою оглянути Будинок дитини при установі, де зараз проживає 8 малюків віком до 3 років.

Відвідувачі оглянули кімнати спільного проживання засуджених мам та їх дітей, відвідали старшу та молодшу групи, методичний кабінет та музичний зал, а також поспілкувались із засудженими Чернігівської виправної колонії (№ 44).

Спілкуючись із засудженими жінками-матерями іноземка не почула слова скарг, більшість з них є вдячними за турботу і піклування про своїх дітей, які на волі не мали б таких умов догляду за новонародженими, харчування та програм розвитку дитини.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини