Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 00:04:55

Заступник голови ОДА Сергій Сергієнко відвідав чернігівське підприємство ПрАТ "ТЕРА"

15.04.2016   08:05Агенцiя

13 квітня заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко відвідав чернігівське підприємство ПрАТ «ТЕРА».

ПрАТ "ТЕРА" є виробником широкого асортименту датчиків температури й вологості, контрольно-вимірювальних приладів та інших засобів автоматики. Підприємство має власні виробничі, офісні та складські приміщення загальною площею більше 2000 м2. На підприємстві близько 90 чоловік.

Апаратура, що виготовляється ПрАТ «ТЕРА», застосовується для автоматизації систем тепло- і газопостачання, вентиляції і кондиціювання, в технологічних процесах хімічної промисловості, машинобудування, сільського господарства, грибівництва та інших галузей народного господарства.

Для складання електронної апаратури застосовуються комплектуючі провідних світових виробників. Якість продукції контролює власний відділ технічного контролю. Система управління якістю на виробництві сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008.

Споживачами виробів ПрАТ «ТЕРА» є практично всі українські підприємства, яким потрібно контроль і регулювання температури, вологості або інших технологічних параметрів. Клієнтська база підприємства налічує більше 2000 покупців.

В даний час ПрАТ «ТЕРА» ставить перед собою завдання освоєння ринку країн ближнього і далекого зарубіжжя. Уже здійснюються поставки в Білорусь, Молдову, Азербайджан, Туркменістан, Грузію, Єгипет, Латвію, Казахстан, Ірак і Польщу.

У рамках робочого візиту заступник голови облдержадміністрації ознайомився з виробничими потужностями підприємства, поспілкувався з керівником ПрАТ «Тера» щодо існуючих проблем та подальших перспектив розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ