Рятувальники вивільнили тіло загиблого у ДТП водія
13 квітня о 10:55 до Служби порятунку "101" у Сосницькому районі надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду біля с. Мале Устя.
За попередніми даними, 41-річний водій автомобіля "ВАЗ-2108" не впорався з керуванням, в результаті чого транспортний засіб з'їхав у кювет та зіткнувся з придорожнім деревом.
Внаслідок ДТП чоловік загинув на місці пригоди. Тіло загиблого затисло деформованими конструктивними елементами автомобіля.
Рятувальники 10-го і 9-го пожежно-рятувальних підрозділів з райцентру Сосниця та м. Корюківка, що прибули за викликом на місце пригоди, пожежною автоцистерною витягли автомобіль з кювету та за допомогою спеціального інструменту вилучили тіло загиблого із понівеченого транспортного засобу. Загалом для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалось 5 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.
Розслідування причин ДТП проводиться співробітниками Національної поліції.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.