Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 19:48:00

Термін подачі проектів бюджету участі продовжено до 31 травня

12.04.2016   16:41

Сьогодні у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Ломаки відбулось засідання робочої групи щодо проекту «Бюджет участі».

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради, члени робочої групи та представники громадськості.

Під час наради були обговорені зміни щодо розробки основного положення та принципів громадського (партисипаторного) бюджету в місті Чернігові.

Члени робочої групи в ході обговорення вирішили продовжити термін подачі проектів бюджету участі до 31 травня.

Крім того, звертаємо увагу громадськості на те, що надалі проекти приймаються відділом звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9), в електронному вигляді на адресу zverngr@chernigiv-rada.gov.ua. За консультаціями звертатися за тел. 77-41-33, 4-00-45.

Заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що потрібно застосувати більш потужну інформаційну компанію через всі засоби масової інформації, щоб якомога більше громадян міста Чернігова взяли участь в розробці проектів.

Робоча група погодила внесення змін в положення щодо термінів голосування за подані проекти, яке буде відбуватися в школах та бібліотеках міста з 15 вересня по 30 вересня. В положенні також передбачено електронне голосування.

Голосувати за проекти бюджету участі можуть особи, яким виповнилось 16 років, які мають паспорт громадянина України та зареєстровані у місті Чернігові.

Всі питання будуть розглянуті депутатським корпусом на наступному пленарному засіданні сесії міської ради.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.