Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 13:02:36

Попередні підсумки цьогорічної компанії декларування доходів

12.04.2016   10:11

Компанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2015 році, наближається до завершення. Начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб, майнових податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Алла Супрун поінформувала про попередні підсумки деклараційної компанії - 2016.

Так, за інформацією керівника підрозділу на теперішній час  декларації подали майже 1300 мешканців міста. Загальна ж сума задекларованих доходів наближається до 106 млн.гривень.

Найбільшу кількість декларацій - 284 було подано чернігівцями при отриманні доходів у вигляді об'єктів спадщини  (задекларовано 41,7 млн грн доходу). Від продажу рухомого майна надійшла 13 декларацій майже на 3,1 млн. гривень.

Крім того, мешканцями міста задекларовані доходи:
- від операцій оренди  – 84 на суму доходу 2,0 млн грн;
- від отримання інвестиційного прибутку – 16 на суму 4,5 млн грн;
- від отримання доходів іноземного походження –  8 на суму 2,5 млн гривень.

Загалом по місту донараховано до сплати податку на доходи фізичних осіб на суму 2,3 млн грн та військового збору - 0,5 млн  гривень.
З метою отримання податкової знижки  до інспекції  з початку року громадянами подано 741 декларація, у тому числі: для компенсації вартості навчання 618 громадянами задекларовано понад 29,1 млн грн; 59 громадян задекларували 1,2 млн грн сплачених відсотків за іпотечним житловим кредитуванням.

На сьогоднішній день підлягає до повернення особам, які скористалися правом на податкову знижку 0,9 млн. грн. податку.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини