У Чернігівському міському центрі зайнятості розпочинає роботу Консалтинговий центр підтримки підприємницької діяльності
Якщо Ви плануєте стати або є підприємцем і маєте труднощі щодо ведення бізнесу, потребуєте правової допомоги, державна служба зайнятості готова прийти Вам на допомогу.
руки
З 18 квітня у Чернігівському міському центрі зайнятості розпочинає роботу Консалтинговий центр підтримки підприємницької діяльності.
У Консалтинговому центрі Ви можете отримати консультаційні послуги щодо:
- правового регулювання підприємницької діяльності;
- бізнес-планування;
- управління фінансами і кредитування;
- оподаткування;
- ведення бухгалтерського обліку;
- надання консультацій по цивільному і господарському праву, трудовому законодавству.
Також у центрі зайнятості:
- допоможуть підібрати необхідних працівників;
- організують на Ваше замовлення професійне навчання безробітних;
- нададуть фінансову підтримку у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця;
- проконсультують з питань законодавства про зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.
Послуги Консалтингового центру безкоштовні!
Адреса: м. Чернігів, вул. Попудренка, 14
Графік роботи: з 9.00 до 17.00
Телефон «гарячої лінії»: 67-88-41
Адреса у мережі «Фейсбук»: www. facebook.com/dcz.gov.ua.chg.kmcz/
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.