Засуджено чиновницю за розкрадання бюджетних коштів
Деснянський районний суд Чернігова виніс вирок колишньому заступнику директора одного з департаментів обласної державної адміністрації, яка незаконно заволоділа бюджетними коштами.
Співробітники Служби безпеки України затримали чиновницю у липні минулого року.
Вона привласнила 36 тисяч гривень бюджетних коштів, які були виділені для організації та проведення молодіжного заходу.
Суд визнав зловмисницю винною за ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з встановленням іспитового терміну два роки.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.