Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 22:38:01

Судом у цьому році задоволено позови прокурора у сфері земельних відносин майже на 25 млн. грн.

12.04.2016   07:35Агенцiя

Захист інтересів держави у сфері використання земельних ресурсів при вилученні земель, наданні їх у власність і користування, продажу та зміні цільового використання (у тому числі земель оборони і транспорту) – пріоритет у роботі прокурора.

Органи прокуратури проводять системну роботу, спрямовану на недопущення протиправної передачі земель у власність і користування.

З огляду на аграрну специфіку регіону значну увагу зосереджено на використанні земель сільськогосподарського призначення, а також земельних ділянок водного та лісового фонду.

У поточному році за позовами органів прокуратури області судами задоволено 22 позови у сфері земельних відносин на суму 15,8 млн. грн., реально повернуто у державну та комунальну власність 1 тис га землі – переважно сільськогосподарського призначення.

У судах на розгляді залишається ще 17 позовів на 6 млн. грн., рішення у яких не прийнято.

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини