Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 21:42:36

На зборах ініціативної групи обговорювали питання перенесення митного терміналу

11.04.2016   14:45

У Чернігові 9 квітня біля житлових будинків по вул. Жабинського відбулись збори ініціативної групи мешканців, на яких обговорювалось питання перенесення митного терміналу ТОВ «Термінал-Центр».

Серед учасників: секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров, депутати міської ради, а також громадськість міста.

Представники ініціативної групи заявили, що будуть ретельно контролювати термін перенесення терміналу, адже відповідне рішення прийнято депутатами міськради на сесії, яка відбулась 31 березня. В той же час, громадськість заявила, що вони виступають не за ліквідацію, а за перенесення терміналу у віддалений район міста.

Як повідомлялось раніше, керівництво ТОВ «Термінал-Центр» гарантує передислокування митного терміналу у більш віддалений район Чернігова та облаштування «Місця прибуття вантажів та складу тимчасового зберігання товарів під митним контролем відкритого типу» згідно до вимог митного законодавства.

Міський голова Владислав Атрошенко під час сесії заявив, що 31 липня - останній термін, після якого у влади та депутатів не буде жодного аргументу продовжити термін оренди по вул. Жабинського. Також В. Атрошенко звернувся до керівника ДФС Романа Насірова з проханням організувати конкурс для розміщення митного терміналу в Чернігові. На думку міського голови, це може бути місце в промзоні міста або в районі об’їзної.

Під час зборів перед присутніми виступила депутат міської ради Наталія Малець. Вона заявила, що перенесення терміналу було компромісом між місцевим бізнесом та громадянами міста, які звертались до міського голови з питанням вирішити цю проблему.

Н. Малець зазначила, що проблема з терміналом створена попередніми скликаннями, а завдання нинішньої влади міста раз і назавжди вирішити це питання, задовольняючи інтереси кожної сторони.

Завершуючи зустріч ініціативна група прийняла резолюцію, в якій зазначено про створення громадської організації «Організаційний комітет з ліквідації терміналу».

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.