Кордон за тиждень
Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.
Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.
З 4 по 10 квітня 2016 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 46,7 тис. осіб та 11 тис. транспортних засобів.
За порушення державного кордону затримано 3 особи.
До адміністративної відповідальності притягнуто 31 особа, на яких накладено штрафів на суму 12529 гривень. Через державний кордон не пропущено 14 осіб, з яких 4 громадяни Росії.
Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 18,4 тис. осіб та 3,8 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено одну особу.
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.