Поліція порушила справу проти чиновників, які заплатили 1,4 мільйона за не поставлене обладнання
Службові особи Управління капітального будівництва Чернігівського обласної державної адміністрації підозрюються у розтраті 1,4 млн грн бюджетних коштів. Про це свідчить ухвала Деснянського районного суду міста Чернігова від 4 квітня.
За даними слідства, 6 липня 2012 року Управління капбудівництва перерахувало ТОВ «БК «Укрбудмонтаж» 1,4 млн грн за обладнання, яке мало бути встановлене при здачі об’єкту будівництва «Загальноосвітня школа №5 на 520 місць по вул. Вокзальній, 115 в м. Носівка». Однак це майно на балансі Управління не обліковане та фактично відсутнє на вищевказаному об’єкті будівництва.
Зауважимо, що договір про закупівлю послуг Управління капбудівництва ЧОДА і «Укрбудмонтаж» уклали 31 жовтня 2012 року. Його вартість – 13,06 млн грн. Тендер провели з неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника», що обґрунтували необхідністю встигнути до кінця року освоїти виділені Кабміном кошти з державного фонду регіонального розвитку.
Як повідомляли місцеві ЗМІ, школу у Носівці було збудовано ще до підписання офіційного договору.
Кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів було розпочате 5 лютого цього року. Досудове розслідування проводить Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.
ТОВ «БК «Укрбудмонтаж» отримав підряди на суму 64,78 млн грн у 2008-2012 рр. Засновником фірми є ТОВ «КУА «Інститут портфельних інвестицій» і Кутовий Максим Олександрович. Керівником фірми з лютого 2015 року є Микола Єманов. Разом з тим у 2013-2014 рр директором «Укрбудмонтажу» був Якусевич Андрій Григорович, який є співзасновником ТОВ «Славутичспеценерготренінг – 2000» разом із Анатолієм Войцехівським, якого «Українська правда» назвала «сполучною ланкою 63-х компаній, що входять в так звану «Укогруп».
http://nashigroshi.org/2016/04/10/politsiya-porushyla-spravu-proty-chynovnykiv-yaki-zaplatyly-14-miljona-za-ne-postavlene-obladnannya/
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.