КП "Чернігівводоканал" попереджає
В зв’язку з проведенням ремонтних робіт по заміні двох засувок діаметром 200 мм по проспекту Миру, 209 06.04.2016 року з 08:30 до 19:00 буде припинена подача холодної води до житлових будинків: по проспекту Миру № 247, 249, 251, 253, 255, 255А, 257, 259, 263, 269, 271, 271А; по проспекту Миру, 247 Чернігівський професійний будівельний ліцей №18, по проспекту Миру,267 ДНЗ, по проспекту Миру, 257 Відділення зв’язку, по проспекту Миру,249 магазин «Квартал». На час виконання робіт можливе погіршення якості води, а саме зниження тиску води та поява осаду у воді в районі «Ремзавод» та районі «Героїв Чорнобиля».
Буде організовано підвезення питної води.
Також, з метою здійснення профілактичних заходів та покращення якості питної води 06.04.2016 року з 23:00 до 6:00 07.04.2016 року буде здійснена чергова промивка зовнішніх водопровідних мереж району «КОТИ».
На час проведення робіт буде спостерігатись зниження тиску води та поява осаду. Будуть відкриті ПГ за адресами: вул. Волковича,11,вул. Єськова (випуск), вул. Матросова, 4, проспект Миру, 255.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.