Виявлена автозаправка без дозвільних документів
Триває операція «Акциз-2016» з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів.
На початку квітня, в рамках проведення цієї операції, оперативники податкової міліції та працівники відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями Головного управління ДФС у Чернігівській області виявили 3 факти реалізації скрапленого газу та пально-мастильних матеріалів на автозаправних станціях без необхідних дозвільних документів.
Як повідомив прес-секретар податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській Микола Тулупов, у порушників податкового законодавства вилучено 24 тис. літрів пального вартістю 260,0 тисяч гривень та обладнання, що використовувалося для зберігання та реалізації пально-мастильних матеріалів на суму 500 тисяч гривень.
За результатами перевірок складені 3 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис.грн. до 34 тис.грн.), а також можуть бути конфісковані виготовлена продукція, знаряддя виробництва і сировина.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression