Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 19:04:03

Тимчасово-контрольна комісія з комплексної перевірки діяльності ДП "Козелецьрайагролісгосп" провела своє перше засідання

04.04.2016   15:33Агенцiя

4 квітня відбулося перше засідання тимчасово-контрольної комісії обласної ради з комплексної перевірки діяльності Козелецького районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Козелецьрайагролісгосп» комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради. В ньому взяли участь голова обласної ради Ігор Вдовенко та депутати обласної ради.

Комісію було створено на четвертій сесії обласної ради, до складу якої увійшли народні обранці від семи депутатських фракцій: Сергій Пащенко, Дмитро Блауш, Надія Міклухо-Маклай, Сергій Варнавський, Олександр Демченко, Сергій Журман та Юрій Болоховець.

Члени тимчасово-контрольної комісії обрали її голову та секретаря, якими стали відповідно Юрій Болоховець і Дмитро Блауш.

Присутні намітили план організаційних завдань робочої групи та окреслили перелік питань щодо фінансово-економічної діяльності районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Козелецьрайагролісгосп» КП «Чернігівоблагроліс», які потребують невідкладних відповідей.

У результаті обговорення депутати вирішили направити листи до обласного управління лісового та мисливського господарства, державної екологічної інспекції в області та КП «Чернігівоблагроліс» щодо залучення до роботи в комісії відповідних фахівців. Разом з тим, комунальне підприємство обласної ради повинне надати фінансово-економічну довідку про роботу дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Козелецьрайагролісгосп» для тимчасово-контрольної комісії, яка вже на наступному засіданні визначиться з термінами виїзної перевірки.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.