Внаслідок несприятливих погодних умов частково зруйновані конструктивні елементи будівель
Внаслідок несприятливих погодних умов та поривів вітру 15-20 м/с, які мали місце у східній частині Чернігівської області в ніч з 1 на 2 квітня, сталося часткове руйнування конструктивних елементів будівель різного призначення. Пошкоджено покрівлі 9 тваринницьких та 5 адміністративно-господарських будівель, пошкоджено 9 га лісових насаджень.
У Бахмацькому районі в с. Городище частково зруйновано покрівлі шести тваринницьких будівель та тентове покриття трьох ангарів на загальній площі 2800 кв. м., що належать ТОВ "Чернігівська м’ясна компанія". У с. Митченки частково зруйновано покрівлю на площі 100 кв. м. місцевого будинку культури. На території ДП "Бахмацьке райагролісництво" пошкоджено 9 га лісових насаджень.
У м. Борзна частково зруйновано покрівлю на площі 60 кв. м. адміністративної будівлі Борзнянської райдержадміністрації, покрівлю на площі 1040 кв. м. будівлі Борзнянської ЗОШ I-III ступенів ім. Х. Алчевської та покрівлю на площі 10 кв. м господарчої будівлі Борзнянської спеціалізованої ЗОШ - інтернату. У Носівському районі в с. Червоні Партизани частково зруйновано покрівлю на площі 70 кв. м. будівлі місцевої ЗОШ І-ІІ ступенів.
Проводяться відновлювальні роботи. 03 квітня електропостачання в населених пунктах області відновлено в повному обсязі.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.