Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 січня, 19:42:40

Чернігівський Центр обслуговування платників відвідало майже 54 тисячі платників податків

01.04.2016   12:33Агенцiя

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів. З початку 2016 року Центр відвідало майже 54 тисячі платників податків - підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

У Центрі обслуговування платникам податків пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, витягів, приймання податкової звітності, кореспонденції тощо.

Інформаційні та тематичні стенди містять зразки заповнення заяв, декларацій, податкової звітності, інформацію щодо єдиного внеску, змін в оподаткуванні, порядку звернень до органів ДФС та інші корисні та актуальні матеріали. Відвідувачі мають можливість ознайомитися з останніми змінами щодо податкового законодавства з друкованих брошур, листівок, пам’яток та з екранів TV- моніторів, що розміщені в приміщенні Центру.

Протягом цього року Центром надано понад 3 тисячі адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг. Також зареєстровано підприємцям 446 книг обліку доходів і витрат та 441 книга обліку розрахункових операцій; видано 106 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби; проведена реєстрація  41 реєстратора розрахункових операцій.

Як запевнила начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації управління обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові Олена Нюнько, надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 р. триває компанія декларування доходів, отриманих у 2015 році. Фахівці Центру надають кваліфіковану допомогу громадянам щодо заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Запрошуємо відвідати Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові, який  знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, тел.: 65-28-25, 15-07.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська молодь зміцнює свій потенціал для протидії корупції

Чернігівська молодь зміцнює свій потенціал для протидії корупції 15:26

Представники активної молоді Чернігівщини пройшли навчання в Молодіжній Антикорупційній Школі, яка проходила в м. Чернігові з 17 по 19 січня.

За принципової позиції прокуратури фізична особа відшкодує 100 тис. грн. шкоди, заподіяної незаконною порубкою дерев

За принципової позиції прокуратури фізична особа відшкодує 100 тис. грн. шкоди, заподіяної незаконною порубкою дерев 14:29

Апеляційним судом Чернігівської області визнано обґрунтованою правову позицію Менської місцевої прокуратури щодо стягнення із фізичної особи майже 100 тис грн шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:54

Проводиться моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Виставка творчих робіт чернігівських майстрів у музеї Коцюбинського

Виставка творчих робіт чернігівських майстрів у музеї Коцюбинського 12:50

19 січня у виставкові залі Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського почала свою роботу виставка творчих робіт громадської організації «Алея майстрів Чернігова».

Протягом 2017 року чернігівськими митниками припинено порушень митних правил на 66,7 мільйонів гривень

Протягом 2017 року чернігівськими митниками припинено порушень митних правил на 66,7 мільйонів гривень 12:33

За минулий рік підрозділами Чернігівської митниці ДФС виявлено та припинено 1112 порушень митних правил, загальна вартість предметів у яких становить 66,7 млн. гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини