Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 06:03:26

Служба автомобільних доріг розпочинає весняне прибирання

01.04.2016   07:19Агенцiя

Проблема засмічення автомобільних доріг та прилеглих до них територій у Чернігівській області, на жаль, з кожним роком не стає кращою.

З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та автомобільних доріг загального користування області і прилеглих до них територій Службою автомобільних доріг розпочато виконання комплексу заходів, спрямованих на покращення эстетично- санітарного стану автодоріг та полоси відводу.
    
Службою автомобільних доріг спільно з ДП «Чернігівській  облавтодор» в квітні місяці планується проведення робіт та суботників з благоустрою на автошляхах Чернігівської області.
    
Щорічно, у період з 1 по 30 квітня, згідно із затвердженим планом-графіком, Служба автомобільних доріг спільно з ДП «Чернігівський облавтодор» проводять роботи і суботники з благоустрою автомобільних доріг загального значення і прилеглих територій.

До початку травня співробітники Служби автодоріг планують: прибрати сміття, розчистити лісосмугу, привести до ладу узбіччя автошляхів, побілити бордюри, очистити від сміття смугу відведення.   

Роботи та суботники з благоустрою планується провести: 8-9 квітня.        

Також, Служба автомобільних доріг у ернігівській області звертається до мешканців області, міських, селищних, сільських органів самоврядування з проханням допомоги в організації проведення очистки придорожніх смуг на своїх територіях від сміття та вжиття відповідних заходів для недопущення їх засмічення у майбутньому.
    
Шановні мешканці області та гості краю! Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, вкотре, звертається до Вас з проханням не смітити, в тому числі, на території земель дорожнього господарства (в межах смуг відводу, автобусних зупинках, площадках відпочинку тощо).

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.