Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 лютого, 18:26:18

Поліція патронує розвиток дитячої художньої творчості

01.04.2016   07:16Агенцiя

В рамках Всеукраїнської профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» поліцейські з сектору молодіжної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області ініціювали проведення конкурсу дитячого малюнку за здоровий спосіб життя.

Співорганізаторами заходу виступили сектор кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області та очолювана ветераном МВС Петром Пекуром громадська організація «Громадський актив України».

До участі в конкурсі були запрошені вихованці ряду творчих гуртків Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва - учні 1-3-х класів міських шкіл. Формулюючи конкурсне завдання, організатори вирішили зупинитися на одній з основних складових акції «Відповідальність починається з мене» - пропаганді здорового способу життя та творчості, змістовного корисного дозвілля на противагу шкідливим звичкам.

Кожен дитячий малюнок в результаті вийшов схожий на своєрідний плакат на підтримку здорового способу життя. Малюки зобразили заняття спортом та атрибути творчості, сімейне дозвілля на свіжому повітрі тощо. Також багато хто виділив частину аркуша, аби змалювати предмети та ознаки, варті категоричної відмови. До «чорного списку» потрапили переважно алкоголь і тютюнопаління.

Крім цього, вихованці гуртка «Казкова скульптура» спільними зусиллями виготовили власний варіант емблеми акції «Відповідальність починається з мене» - велике серце з аркуша ватманського паперу, прикрашене дванадцятьма (за числом учасників) червоно-біло-чорними сердечками-логотипами акції зі спеціального пластиліну. Цю емблему учасники конкурсу після завершення церемонії нагородження юних митців презентували організаторам на добру згадку про захід.

- При обговоренні теми конкурсу перед початком роботи діти виявили своєрідне розуміння вигляду логотипа, - розповіла керівник гуртка «Казкова скульптура» Лариса Буйлук. - Вони пояснили так: переважає червоний колір, бо серце має бути здорове, але шкідливі звички його псують, і на кінчику серця з'являється чорний квадрат.

Підсумком конкурсної програми стало вшанування маленьких учасників. Уважно розглянувши представлені роботи, комісія з числа організаторів дійшла доволі рідкісного висновку, що ці дитячі твори є приблизно рівними за майстерністю виконання, досить високою (з огляду на вік малечі). Тож усі юні художники отримали з рук старшого інспектора з особливих доручень управління превентивної діяльності ГУНП капітана поліції Наталії Юріної почесні дипломи учасника конкурсу, а також сувеніри та солодкі подарунки.

У свою чергу, малеча порадувала гостей власними досягненнями в галузі здорового способу життя - майстерним виконанням показового номеру з художньої гімнастики, декламацією віршів про здоров'я та спорт, колективними вправами з «веселої гімнастики», розповідями кожного маленького конкурсанта про свої захоплення та родинні традиції корисного і здорового дозвілля.

Останні новини Чернігівщини

Відбулись урочистості з нагоди 19-ї річниці створення Спеціального авіаційного загону ДСНС України

Відбулись урочистості з нагоди 19-ї річниці створення Спеціального авіаційного загону ДСНС України 14:56

22 лютого в Ніжині відбулися офіційні урочистості з нагоди 19-ї річниці створення Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Чернігівські бійці лікуються в Трускавці

Чернігівські бійці лікуються в Трускавці 14:49

Майже вісімдесят років на Львівщині працює Центр медичної реабілітації та санаторного лікування Міністерства оборони України «Трускавецький».

Обережно, шахрайські афери!

Обережно, шахрайські афери! 12:13

Незважаючи на численні застереження правоохоронців, мешканці Прилуччини (особливо люди похилого віку) продовжують потрапляти у тенета шахраїв.

Про новації Мін'юсту говорили на семінарі з секретарями та керівниками апаратів територіальних громад Чернігівщини

Про новації Мін'юсту говорили на семінарі з секретарями та керівниками апаратів територіальних громад Чернігівщини 12:02

22 лютого начальником Управління державної реєстрації В’ячеславом Хардіковим, начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Юлією Орєшкіною, начальником відділу з питань нотаріату Оксаною Железняк було прийнято участь у проведенні семінару для секретарів та керівників апаратів об’єднаних територіальних громад Чернігівщини на тему: «Організація роботи ради та виконкому об’єднаної територіальної громади», проведеному в Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Які переваги отримає Чернігівщина від впровадження Національної транспортної стратегії

Які переваги отримає Чернігівщина від впровадження Національної транспортної стратегії 10:03

Громадське обговорення проекту Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року відбулося 22 лютого в обласній державній адміністрації. Символічно, що дата заходу співпала з днем прийняття цього документу Кабінетом Міністрів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини