Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 16:46:43

Де буде жити "Ресурс»" ВІДЕО

31.03.2016   13:41Агенцiя

Реабілітація воїнів, які повернулися з АТО, а також їхніх родин та родин загиблих бійців – справа надважлива.

Частково цю функцію держави взяв на себе Центр психолого-соціальної реабілітації «Ресурс». Майже за рік своєї роботи організація допомогла більш ніж тисячі людей.

Центр психолого-соціальної реабілітації «Ресурс» — чи не перше місце, куди йдуть наші бійці після ротації. Робота психологів, фізіологічні процедури – усе це повертає хлопців до нормального життя. Але сама організація також потребує підтримки, в першу чергу – з боку влади. Справа у приміщенні. Те, в якому Центр знаходиться зараз – замале і задороге. На сесії Чернігівської міської ради було прийнято рішення про виділення іншого – 167 квадратних метрів по вулиці Толстого.

Світлана Ющенко, голова Центру психолого-соціальної реабілітації «Ресурс»: «Переїзд, ремонт, підключення опалення й світла – все це лягає на плечі волонтерів».
Волонтери подавали клопотання про те, аби їхню організацію включили у список тих, які можуть користуватися пільгою на оренду, сплачуючи одну гривню на місяць. Тут також виникла проблема.

Світлана Ющенко: «Депутат Вовк заявив, що це буде дуже грубим юридичним порушенням».

Павло Вовк в свою чергу пояснює, існує спеціальна юридична процедура, дотримуватися якої вимагає Закон України. В результаті регуляторної процедури складається спеціальний акт. Зміни до нього можна вносити протягом місяця. На сьогодні термін вийшов (питання піднімали аж у січні), але проблема вирішувана.

Павло Вовк, член постійної комісії Чернігівської міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів: «Що можна зробити далі:на сьогоднішній сесії підняти питання, і за місяць організація отримає своє приміщення за 1 гривню».

За тією ж методикою вираховують вартість оренди в залежності від виду діяльності організації. Тож сума і без пільги буде невеликою. Більше того, ремонтні роботи також можна робити не за кошт організації.

Павло Вовк: «Два шляхи: або відшкодуємо, або врахуємо в оренду. Конфлікту нема, шляхів вирішення проблеми багато».

Все, здавалося б, гаразд. Справа тільки в часі. А от його у волонтерів якраз і немає. За кілька тижнів приїдуть бійці з чергової ротації. Де їх прийняти? Як надати допомогу усім? Питання відкриті. Волонтери, бійці та їх родини, які вже отримали допомогу, дуже занепокоєні подальшою долею організації.

сhodtrk.com.ua

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.