Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 02:17:54

Правоохоронцями викрито організовану групу, яка збувала наркотики до слідчого ізолятора

31.03.2016   12:22Агенцiя

Прокуратурою області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з травня по грудень 2015 року підозрюваний, перебуваючи у слідчому ізоляторі, та ще дві особи, серед яких був працівник ізолятора тимчасового тримання, об’єднавшись в єдине злочинне угруповання, здійснювали протиправну діяльність з придбання, виготовлення та збуту наркотичних засобів у місця позбавлення волі.

Встановлено роль кожного учасника організованої групи, виконання ними обумовленого порядку дій, спрямованого на досягнення спільної злочинної мети, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів.

Враховуючи здобуті в ході слідства достатні та достовірні докази вини зловмисників у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, вчинені у складі організованої групи, відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ч. 3 ст. 307 КК України).

Учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень.

Досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі дії.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини